Програма АвтоАдвокат за Договором

У даній програмі захисту між Вами та АО «Спілка адвокатів міста Києва» укладається Договір абонентського обслуговування «АвтоАдвокат» (правова допомога).

Строк Договору може складати від 6 місяців до 1 року.

За даним Договором, адвокати нашого об’єднання здійснюють правовий супровід Вашої діяльності, як водія або власника транспортного засобу та надають Вам правову допомогу у різноманітних ситуаціях, обумовлених володінням, використанням та розпорядженням Вами транспортних засобів. 

Послуги надаються за правилом 7/24 (сім днів на тиждень/24 години на добу).

            У даній Програмі захисту передбачено:

1) цілодобові консультації АвтоАдвоката (розглядаються різного роду питання, що пов'язані із володінням, використанням та розпорядженням автомобіля)

2) Правова підготовка власника та водія, яка включає у собі вивчення та роз’яснення норм діючого законодавства у сфері безпеки дорожнього руху України (основна задача – це підготувати власника та водія до різноманітних ситуацій, при яких він буде грамотним та юридично підготовленим)

3) Правова підтримка та допомога у разі потрапляння у дорожньо-транспортні пригоди (консультації, юридично грамотне спілкування із працівниками поліції з метою захисту прав, свобод та законних інтересів, оформлення ДТП, фіксація доказів, робота з іншими учасниками ДТП – винуватцем, потерпілим, свідками, тощо. Робота із авто експертами, оцінювачами, тощо)

4) Виїзд АвтоАдвоката на місце ДТП з метою надання правової допомоги (дана послуга надається виключно у межах міста Києва, є передплаченою, тобто її вартість входить до загальної суми вартості Договору за даною програмою захисту та надається одноразово протягом дії Договору)

5) Допомога адвоката при розгляді справи про адміністративне правопорушення, що пов’язане із ДТП у суді першої інстанції (дана послуга надається виключно у межах міста Києва, є передплаченою, тобто її вартість входить до загальної суми вартості Договору за даною програмою захисту та надається одноразово протягом дії Договору);

6)  Правова допомога адвоката при оформленні дозвільних, реєстраційних або інших документів, що пов’язані із купівлею\продажем, передачею в оренду, прокат, лізинг, державною реєстрацію автомобіля, а також в інших випадках, де потребується юридична допомога та підтримка. Юридичне супроводження Клієнта у відносинах із сервісними центрами МВС України, перед підприємствами, установами, організаціями, а також перед фізичними особами.      

7) Підтримка водія при спілкуванні із працівниками поліції, правова допомога у взаємовідносинах із правоохоронними органами України (Поліція, СБУ, прокуратура, НАБУ та інших,утворених відповідно до вимог діючого законодавства України) з приводу володіння, використання та розпорядження автомобілем (пошкодження авто, викрадення авто, незаконна евакуація, тощо)

8) Правова допомога в органах державної виконавчої служи (арешт, розшук автомобілів). Вирішення питання щодо відшкодування збитків, пов’язаних із ДТП або і інших боргових зобов’язаннях, де предметом боргу виступає автомобіль.

9) Надання юридичної підтримки та правової допомоги у відносинах із страховими компаніями України та в МТСБУ (моторно-транспортне страхове бюро). Отримання страхового відшкодування за збитки, заподіяні у ДТП, протиправними діями третіх осіб, або у випадках, які є страховими відповідно до умов Договорів КАСКО. Подача необхідних документів, контроль їх виконання.

10) Кримінальні провадженні за фактами ДТП. Повний спектр правової допомоги у кримінальних провадженнях за даною категорією справ – ДТП. АвтоАдвокати надають первинні консультації, як правові, так із залученням експертів - судової медицини, автотехнічних, трасологічних та інших напрямків. Надаються роз’яснення норм кримінального та кримінально-процесуального законодавства з метою захисту прав, свобод та законних інтересів Клієнта.  Представництво інтересів клієнта у правоохоронних органах, які здійснюють досудове розслідування кримінальних проваджень за фактами ДТП. Захист прав, свобод та законних інтересів Клієнта у справах вказаної категорії.    

            Інформацію щодо вартості зазначеної вище програми захисту та умови надання юридичних послуг та правової допомоги, Ви можете дізнатися за телефоном: +38 (093) 271-00-80 або в офісі АО «Спілка адвокатів міста Києва» за адресою: 01001,м. Київ, вул.Трьохсвятительська/Костьольна, буд. 5/1-А офіс 104.