Англійський філософ Френсіс Бекон стверджував, що «Знання – є Сила», враховуючи це твердження, якщо Ви знаєте – Ви сильні!  

Адвокати нашого об’єднання завжди готові відповісти на всі Ваші запитання та надати Вам повну і достовірну інформацію.

Ми надаємо правову інформацію, консультуємо та роз’яснюємо вимоги законодавства  у різних галузях права, а також пояснюємо, як вимоги законодавства впливають на ті чи інші аспекти Вашого життя, а також на ті відносини або обставини, про які Ви хочете дізнатися.  

Метою будь-якої консультації або роз’яснень, які ми надаємо - є забезпечення Вас необхідними знаннями та правовою інформацією, це аналіз документів, інформації, обставин або певної ситуації та створення відповідного плану дій, відповідно до якого Ви починаєте орієнтуватися в інформаційному правовому полі та можете прийняти для себе рішення - вчиняти певні дії або утриматися від їх вчинення.

На Ваше прохання, адвокати нашого об’єднання, вивчать та проаналізують документи та матеріали, якими Ви володієте з приводу тих обставин або ситуацій, щодо яких Ви бажаєте отримати повну та достовірну правову інформацію, консультацію або роз’яснення.

Проконсультуватися, отримати необхідну інформацію та порадитись з адвокатами Ви завжди можете, попередньо, записавшись на консультацію за телефонами:

093-271-00-80, 068-887-62-89, 067-507-25-99, 099-359-51-91  

Консультації надаються в офісі Адвокатського об’єднання «Спілка адвокатів міста Києва»  за адресою: 01001, м. Київ, вул. Трьохсвятительська/Костьольна, буд. 5\1-А, офіс 104.