З метою захисту Ваших прав, свобод та законних інтересів у дорожньо-транспортних пригодах та різноманітних кризових ситуаціях Адвокатське об'єднання «Спілка адвокатів м. Києва» розпочало співробітництво з ПрАТ «Європейський страховий альянс».

В період дії полісу обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВВНТЗ), який Ви придбали у ПрАТ «Європейський страховий альянс» Ви гарантовано отримуєте:

  • Безкоштовну, одноразову консультацію адвокатів у разі потрапляння забезпеченого полісом ОСЦПВВНТЗ транспортного засобу у дорожньо-транспортну пригоду (цілодобово).
  • За Вашої однозначної згоди — безкоштовний захист та представлення Ваших законних прав, свобод та інтересів в справах про адміністративні правопорушення при ДТП — а це цілком безкоштовна робота адвокатів по вивченню матеріалів ДТП, участі у судових засіданнях першої та апеляційної інстанцій, а також вжиття інших, передбачених діючим законодавством України заходів, по встановленню та доведенню Вашої правоти та відсутності Вашої вини у скоєнні дорожньо-транспортної пригоди!

 

Подробиці придбання страхових продуктів ПрАТ «Європейський страховий альянс» Ви можете дізнатися на сайті компанії http://eia.com.ua/ або за телефонами +38 (044) 254 63 00